EN
сите категории
EN

Дома>проекти

Јасна кутија за затворање на магнети

Време:-2019 06 11- Посети: 21

Направено со совршенство, оваа јасна кутија за магнетно затворање е ретка и уникатна комбинација на квалитет и тренд. Магнетното заклучување обезбедува сигурност и трендовски дизајн го прави неверојатно меѓу сите други подароци. Лесно за отворање и ракување. Поставете ја вашата сегашност внатре и затворете го капакот за да го слушнете звукот за заклучување. Лесно како што звучи. Користете го за романтична вечера или свадбени забави, кутијата сигурно ќе ги импресионира сите. Кутијата е индивидуализира. Може да побарате персонализирана кутија со претпочитани промени и нашиот тим ќе обезбеди да го примите полето навреме.

Јасна кутија со магнетно затворање, кутија направена со loveубов и совршенство сигурно ќе ја направи секоја прослава незаборавна. Оваа кутија со капакот на шарка е наменета за носење подароци во стил. Пополнете ја оваа празна магнетна кутија со andубов и до вашите блиски кажете дека се грижите за нив. Оваа кутија е убава и изгледа деликатна. Сепак, трајно е да ги одржувате подароците безбедно во неа. Можете да поставите марамчиња, вратоврска и лакови, нараквици и многу повеќе во оваа елегантна кутија. Белата боја со печатено лого во црна боја не изгледа ништо помалку од кралска. Оној што треба да се замара некого е она што ја прави оваа кутија комплетна.

Јасната кутија за магнетно затворање може да се прилагоди и има многу уникатен дизајн. Можете да уживате во пофалбите што ги добивате откако ќе им ги подарите на пријателите и семејството. Деликатен изглед, сепак здрав цврст дизајн, оваа рубрика ги означува сите правилни кутии.