EN
сите категории
EN

Дома>производи>Патување BoxMailing Box

  • https://www.bampack.com/upload/product/1571125611930472.jpg
  • https://www.bampack.com/upload/product/1571125611120866.jpg
  • https://www.bampack.com/upload/product/1571125611625186.jpg
  • https://www.bampack.com/upload/product/1571125612353901.jpg

Прилагодено брановидна кутија за испорака

Број на моделот: CCB1904-001
Минимална Подреди Кол: 1000pcs
Пакување Детали за: Секоја кутија спакувана во индивидуална PP торба
Водечко време: 15 дена по потврда за плаќање
Начин на плаќање: T / T 30% Депозит, 70% пропис за баланс Б / Л
Набавка Способност: Дневен капацитет е: 20,000pcs / ден
Контактирајте не

  • ВОВЕД НА ПРОИЗВОДОТ
Брза детали:

-Електронска кутија за производи
кутија за испраќање
-Програма за поддршка

Материјал: Иверка за дебелина 2.00mm завиткан C1S уметничка табла

големина: прилагодени

Декор завршна обработка: CMYK печатење во боја Печатење со лого

УВ точка / сјајна ламиниране

MOQ: 1000pcs

Водечко време: 15 дена по потврда за плаќање

Опис:

Чаши се омилени подароци за сите времиња и тие мора да бидат зачувани во најдобрата кутија за пакување за уникатно искуство за надавки. Ако сте на истата страница со мене, зошто да не ја добиете оваа брановидна печатена кутија за подароци од кригла за да ги завиткате вашите чаши во стил и, исто така, да ги чувате безбедни во оваа трајна прилагодена печатена кутија за подароци за кригла подарок. Покрај тоа, можете да зачувате кутија за испорака за чаши. Зарем тоа не е совршен начин да му кажете на некого за што е важно? Исто така, ги одржува вашите сеќавања живи кога пиете од надарената кригла испорачана во толку симпатично пакување. Сегашност која вреди да се радуваме. Кутијата има две слотови за еден пар чаши. Белата покривка со црвени отпечатоци изгледа неверојатно.
Кутијата може да се прилагоди. Сè што треба да сторите е да го побарате тоа и нашиот тим ќе ги направи потребните. Известете им на пријателите дека секогаш имате грб. Или можете да се сретнете или не, сепак можете да направите незаборавни моменти. Оваа брановидна печатена кутија за подароци со кригла ќе ви го олесни тоа.

Апликации:

-Електронска кутија за производи
кутија за испраќање
-Програма за поддршка

спецификации:
Кутија Поштенска кутија
Материјал (избор на хартија) Крафт хартија, фенси хартија, обложена хартија, црна хартија, уметничка хартија, картон, уметничка хартија, восок обложена хартија, обложена хартија, брановидни картони
Печатење Офсет печатење, печатење на екран, дигитално печатење, печатење свила, печатење во боја CMYK, печатење во боја на Пантон
Двете страни / Еднострано печатење (или прилагодено)
Декор завршна обработка Сјајно / Метано ламинирање, UV-облога, Сребрена / златна фолија (топла печат), Впечаток / Дебо, лакирање, (Или прилагодено)
додатоци Вметнувач за заглавување 1 (вметнувач за летање (ЕВА, блистер, картон или прилагодено))
2.Велвет, сатен или друга ткаенина наредени, стакло (или прилагодено)
3.Ropes (најлон јаже, памучно јаже, рамно памучно јаже, полиестерско јаже рамно или прилагодено)
4.Риста за обележување на ознаки (заптивка на ознаката): Пластика, метал (или прилагодено)
5.Елети итн.
Конкурентна предност:

Чаши се опција за сите времиња и завиткување на истите во оваа прекрасна брановидна печатена кутија за подароци со кригла, секако, ќе ја опише уникатноста на вашата посебна сегашност. Дозволете вашите топли желби да ги достигнат вашите пријатели во оваа трендовски и стилски кутија за пакување за чаши. Специјално дизајнирана кутија за пакување што ја прави секоја педа од вашето емоционално броење е задолжително. Направено од висококвалитетен материјал и ги надминува сите други слични полиња во однос на издржливоста и дизајнот, ова поле дефинитивно е многу. Може да се прилагодува според вашите желби и нашиот тим навреме ја испорачува персонализираната кутија.