EN
сите категории
EN

Дома>Производи>Кутија за преклопување со магентик

  • https://www.bampack.com/upload/product/1571127243686583.jpg
  • https://www.bampack.com/upload/product/1571127243494388.jpg
  • https://www.bampack.com/upload/product/1571127243468775.jpg
  • https://www.bampack.com/upload/product/1571127243217136.jpg

Пакет за пакувања со облека

Број на моделот: FDB201802-004
Минимална Подреди Кол: 1000pcs
Пакување Детали за: Секоја кутија спакувана во индивидуална PP торба
Водечко време: 15 дена по потврда за плаќање
Начин на плаќање: T / T 30% Депозит, 70% пропис за баланс Б / Л
Набавка Способност: Дневен капацитет е: 20,000pcs / ден
Контактирајте не

  • ВОВЕД НА ПРОИЗВОДОТ
Брза детали:

Кутија за рамна облека со големи димензии
кутија за облека со прилагодено лого
кутија за преклопување на тврдиот довер

Материјал: Иверка за дебелина 2.00mm завиткан C1S уметничка табла

големина: прилагодени

Декор завршна обработка: Додаток за печатење во боја CMYK

MOQ: 1000pcs

Водечко време: 15 дена по потврда за плаќање

Опис:

Подарете ги стилските фустани во стил завиткани во кутиите со рамни облека со големи димензии. Оваа трендовски кутија е доволна за да се комплиментираат фустаните внатре. Сребрената текстура на оваа кутија со прибор за преклопување на тврдиот материјал изгледа неверојатно. И, црната боја на основата прави одлична комбинација со сребрениот капак. Основниот дизајн со висок приоритет даден на дизајнот на кутијата вреди да се забележи. Можете да направите вашите подароци да изгледаат кралски поставувајќи ги во овие кутии. Дали е тоа роденденска забава или ден на свадби? Оваа рубрика никогаш нема да ве разочара кога станува збор за впечаток.

Тешкиот дизајн на кутијата за облека со прилагодено лого е уникатен и тешко може да се најде на кое било друго место. Оваа кутија со рамни облеки со големи димензии може да ги смести скоро целата облека. Во случај да ви треба поголема, секогаш можете да побарате за вашата специфична големина и нашиот тим ќе го направи тоа можно во ниеден момент.

Апликации:

- Подарок сет кутија

- Подарок за облека за подароци Кутија

- Козметички подарок комплет Кутија

- Кутија за облека

- Кутија за облека

- Кутија за фустан

- Кутија за облека

- Кутија за ѓердан

- Кутија за накит

- Кутија за подароци за фустани

спецификации:
Кутија Основна и структура на капакот
Материјал (избор на хартија) Крафт хартија, фенси хартија, обложена хартија, црна хартија, уметничка хартија, картон, уметничка хартија, восок обложена хартија, обложена хартија, брановидни картони
Печатење Офсет печатење, печатење на екран, дигитално печатење, печатење свила, печатење во боја CMYK, печатење во боја на Пантон
Двете страни / Еднострано печатење (или прилагодено)
Декор завршна обработка Сјајно / Метано ламинирање, UV-облога, Сребрена / златна фолија (топла печат), Впечаток / Дебо, лакирање, (Или прилагодено)
додатоци Вметнувач за заглавување 1 (вметнувач за летање (ЕВА, блистер, картон или прилагодено))
2.Велвет, сатен или друга ткаенина наредени, стакло (или прилагодено)
3.Ropes (најлон јаже, памучно јаже, рамно памучно јаже, полиестерско јаже рамно или прилагодено)
4.Риста за обележување на ознаки (заптивка на ознаката): Пластика, метал (или прилагодено)
5.Елети итн.
Конкурентна предност:

Оваа прекрасна кутија за рамна облека со големи димензии е дизајнирана да обезбеди да може да се сместат скоро секоја облека. Дизајнот е многу елегантен, а тешкиот изглед го прави да вреди вашите пари. Рабовите се привлечни, а контрастот дизајн на боја со сребро на врвот и црно на дното изгледа кралски и висок стандард. Вашиот фустан дефинитивно ќе изгледа бесценет кога ќе се завитка во оваа уникатна кутија. Вашиот подарок ќе биде безбеден во оваа кутија за облека што може да се преклопи. За какви било промени или измени, нашиот тим ќе ви помогне. Ние сакаме да се осигураме дека не треба да компромис кога станува збор за избор на вистинското поле.

Контакт