EN
сите категории
EN

Дома>Производи>Кутии со капаци со шарки

  • https://www.bampack.com/upload/product/1571127921119819.jpg
  • https://www.bampack.com/upload/product/1571127921137990.jpg
  • https://www.bampack.com/upload/product/1571127921444598.jpg
  • https://www.bampack.com/upload/product/1571127921520117.jpg

Кутија за пакување на луксузни сопствени производи

Број на моделот:TB201807-005
Минимална Подреди Кол:1000pcs
Пакување Детали за:Секоја кутија спакувана во индивидуална PP торба
Водечко време:15 дена по потврда за плаќање
Начин на плаќање:T / T 30% Депозит, 70% пропис за баланс Б / Л
Набавка Способност:Дневен капацитет е: 20,000pcs / ден
Контактирајте не

  • ВОВЕД НА ПРОИЗВОДОТ
Брза детали:

Кутија за свеќи со висок крај
Свеќа кутија со декор
Кутија за пакување на дифузор

Материјал: Иверка за дебелина 2.00mm завиткан C1S уметничка табла

големина: прилагодени

Декор завршна обработка: CMYK печатење во боја Печатење со лого

УВ точка / сјајна ламиниране

MOQ: 1000pcs

Водечко време: 15 дена по потврда за плаќање

Опис:

Барате да ставите цевка која содржи специјален чај или парфеми, оваа мека кутија за пакување со фенси за допир треба да биде вистинскиот натпревар. Оваа луксузна кутија за пакување со сопствени производи со црвена боја на надворешноста и златна боја насликана во нејзиниот ентериер изгледа божествена. Оваа стилска кинеска чајна кутија може да се користи за да се завиткаат многу други мирудии и јадења што доаѓаат во цевка или во пластично пакување. Многу импресивен и лесен за употреба. Можете да ја направите вашата подарок со додавање на посебно изненадување и пакување во внатрешноста на оваа убава кутија за пакување.

Комбинацијата на бои го одржува семејството на оваа мека кутија за пакување со фен за допир за цевки. Изразувајте ги своите чувства со ставање на сегашноста скриена во оваа специјална кутија. Исто така, заклучете ја аромата внатре за да се осигурате дека производите имаат најдобар впечаток кај другите. Прилагодлив и може лесно да се подготви. Само затворете ги капаците и оставете изненадување да го преземе.

Апликации:

-Конд-кутија
-Последна кутија
-Косметичка кутија за поставување подароци
-Воја стаклена кутија
-Дифузер кутија
Кутија за пакување со кригла
-На крај крај Барате кутија за свеќи
-Програма за засолниште
-УВ кутија за декорации

спецификации:
КутијаОсновна и структура на капакот
Материјал (избор на хартија)Крафт хартија, фенси хартија, обложена хартија, црна хартија, уметничка хартија, картон, уметничка хартија, восок обложена хартија, обложена хартија, брановидни картони
ПечатењеОфсет печатење, печатење на екран, дигитално печатење, печатење свила, печатење во боја CMYK, печатење во боја на Пантон
Двете страни / Еднострано печатење (или прилагодено)
Декор завршна обработкаСјајно / Метано ламинирање, UV-облога, Сребрена / златна фолија (топла печат), Впечаток / Дебо, лакирање, (Или прилагодено)
додатоциВметнувач за заглавување 1 (вметнувач за летање (ЕВА, блистер, картон или прилагодено))
2.Велвет, сатен или друга ткаенина наредени, стакло (или прилагодено)
3.Ropes (најлон јаже, памучно јаже, рамно памучно јаже, полиестерско јаже рамно или прилагодено)
4.Риста за обележување на ознаки (заптивка на ознаката): Пластика, метал (или прилагодено)
5.Елети итн.
Конкурентна предност:

Мека кутија за пакување со меки допир за цевки е сè што ви треба за да го направите вашиот сегашен изглед над зборовите. Можете да направите секоја глава да се сврти со вклучување на оваа прекрасна кутија до вашата изненадувачка сегашност. Црвената и златото се најдобри пријатели и нивната комбинација на кој било производ може да го направи секое чукање на срцето побрзо и исто така прави и оваа луксузна кутија за пакување на сопствени производи. Известете ни за која големина сакате, а ние ќе обезбедиме да ја добиете вашата кутија за пакување е точно дефинираните спецификации. Вие правите планови и ние ќе бидеме сигурни дека вашите планови се секогаш хит.

Контакт