EN
сите категории
EN

Дома>Производи>Кутија за хартија од крафт

  • https://www.bampack.com/upload/product/1571124377144611.jpg
  • https://www.bampack.com/upload/product/1571124377433581.jpg
  • https://www.bampack.com/upload/product/1571124377880951.jpg
  • https://www.bampack.com/upload/product/1571124377276237.jpg

Телефонска кутија за пакување

Број на моделот: KB201807-002
Минимална Подреди Кол: 1000pcs
Пакување Детали за: Секоја кутија спакувана во индивидуална PP торба
Водечко време: 15 дена по потврда за плаќање
Начин на плаќање: T / T 30% Депозит, 70% пропис за баланс Б / Л
Набавка Способност: Дневен капацитет е: 20,000pcs / ден
Контактирајте не

  • ВОВЕД НА ПРОИЗВОДОТ
Брза детали:

Телефонска кутија за пакување
Елегантно Телефонски кутија со печат од златна фолија
Телефонска кутија со вметнете мала кутија

Материјал: Дрвена кутија

големина: прилагодени

Декор завршна обработка: Печатење со лого

MOQ: 1000pcs

Водечко време: 15 дена по потврда за плаќање

Опис:

Пакувањето на вашиот телефон е еден чекор зад, ако не ја користите оваа телефонска кутија за пакување за да ја завршите презентацијата. Оваа елегантна телефонска кутија со печат од златна фолија сигурно ќе го подобри изгледот на вашиот уред. Не само тоа, робусниот дизајн ќе ја обезбеди безбедноста на вашата сегашна завиткана во оваа телефонска кутија со вметнување мала кутија. Вметката помага при цврсто држење на мобилниот телефон за да се избегне каква било несреќа. Кутијата за пакување е црна боја и е привлечна кога се држи во раце. Уникатниот дизајн и здрав изглед се одликите што го прават различен од сите други слични кутии на располагање.

Телефонското пакување може да се користи и за други електронски уреди. Лесен за употреба и ракување. Може да побарате и прилагодување. Нека вашата сегашност биде безбедна внатре додека се подготвувате за специјалната пригода да ја изненадите вашата посебна.

Апликации:

Ова прилагодено поле за големина не само за Телефонско пакување
но исто така совршен за:

-Коколада, макарун, колаче
-Цветен, резервиран цвет
-Медицина, лична нега, здравствена заштита,
-Косметички, парфеми
-Стаклено шише,
-Автоматски делови, албум,
-Сеп, лак за нокти,
-Средство за чистење на лицето, маска за лице, шминка, ампули,
-Дифузер, свеќа, стаклена свеќа,
-Пендил, Пен,
-платка торта, пица, торта,
-Сокај,
-Поставка за коса,
-Крежаница, види,

Изберете различна вметнете, може да користите како различна намена.

спецификации:
Кутија Структура на основно и капаче од кутија
Материјал (избор на хартија) Крафт хартија, фенси хартија, обложена хартија, црна хартија, уметничка хартија, картон, уметничка хартија, восок обложена хартија, обложена хартија, брановидни картони
Печатење Офсет печатење, печатење на екран, дигитално печатење, печатење свила, печатење во боја CMYK, печатење во боја на Пантон
Двете страни / Еднострано печатење (или прилагодено)
Декор завршна обработка Сјајно / Метано ламинирање, UV-облога, Сребрена / златна фолија (топла печат), Впечаток / Дебо, лакирање, (Или прилагодено)
додатоци Вметнувач за заглавување 1 (вметнувач за летање (ЕВА, блистер, картон или прилагодено))
2.Велвет, сатен или друга ткаенина наредени, стакло (или прилагодено)
3.Ropes (најлон јаже, памучно јаже, рамно памучно јаже, полиестерско јаже рамно или прилагодено)
4.Риста за обележување на ознаки (заптивка на ознаката): Пластика, метал (или прилагодено)
5.Елети итн.
Конкурентна предност:

Ако не сте подготвени да се справите со ништо помалку, обидете се со ова поле за пакување со телефони, што треба да биде најдобро од ваков вид. Оваа прекрасна креација со црна боја преземајќи ја контролата врз нејзиниот изглед, не е изненадување зошто кутијата за пакување е толку неодолива. Можете да сметате на неговиот квалитет. Нека оваа кутија за пакување го држи драгоцениот подарок што го купивте со толку многу напори додека се грижите за специјалната пригода. Само известете ги спецификациите што ги сакате и нашиот тим ќе го направи она што е потребно за да се осигура дека ќе го примите по избор.

Контакт