EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Libri i shtypjes

  • https://www.bampack.com/upload/product/1571124079574220.jpg
  • https://www.bampack.com/upload/product/1571124079283010.jpg
  • https://www.bampack.com/upload/product/1571124080206564.jpg
  • https://www.bampack.com/upload/product/1571124080514574.jpg
  • https://www.bampack.com/upload/product/1571124080450435.jpg

Clip Mbledhja e Monedhave Bankare

Numri Modeli:CBIB201807-003
Sasia minimale Rendit:10,000pcs
Details paketimit:Do kuti e paketuar në çantën individuale PP
Koha e udhëheqjes:10ditë pas konfirmimit të pagesës
Kushtet e pagesës:Depozitë T / T 30%, kopje e banlancës 70% B / L
Aftësia furnizimit:Kapaciteti ditor është: 20,000pcs / day
Na kontaktoni

  • HYRJE E PRODUKTIT
Detajet e shpejta:

Clip Mbledhja e Monedhave Bankare
Shërbimi i shtypjes së katalogut
Libri i shtypjes së Hardcover

materiala:Letër CCWB e veshur me balta të bardhë
Kraft Paper

Size: personalizohet

Mbarimi i dekorit: Printim me ngjyra CMYK për shtypjen e logo

MOQ: 10,000pcs

Koha e udhëheqjes: 10ditë pas konfirmimit të pagesës

Përshkrim:

Keni pasion të mbledhni monedha, merrni këtë klip koleksion monedhash bankare. Një kombinim i gjallë i ngjyrave të gjalla ndërsa jeshile dhe e verdha janë ato dominuese, ky kapëse monedhë është padyshim një mollë për sytë. Me pamjen e saj, mund të filloni të adhuroni modelin e çmuar. A nuk është kjo diçka që ju keni qenë në kërkim të pjesëve tuaja të çmuara të monedhës? Shërbimi ynë i shkëlqyeshëm i shtypjes së katalogut ka dizajnuar shumë produkte dhe librat e shtypjes së kartave të rrepta janë ndër të parat. Klipi i monedhave me cilësi më të mirë me një dizajn të shkëlqyeshëm është ai që e bën këtë klip koleksion kaq të papërmbajtshëm.

Ju vetëm duhet të kërkoni për personalizimin që ju nevojitet dhe ne do të dorëzojmë Clipwitout Collection Collection Monedhë çdo vonesë me kërkesat specifike që përmendët. Lëreni imagjinatën tuaj ndërsa ju vendosni se çfarë po kërkoni në klipin tuaj të monedhave dhe ne do të bëjmë pjesën tjetër.

specifikimet:
Kutia e ShapeShërbimi i printimit
Materiali (zgjedhja e letrës)Letër Kraft, Letër e zbukuruar, Letër e veshur, Letër e Zezë, Letër Arti, Letër kartoni, Arte letre, Letër e veshur me dylli, letër e veshur, bord i valëzuar
ShtypiShtypje ofset, shtypje në ekran, shtypje dixhitale, shtypje mëndafshi, shtypje me ngjyra të plotë CMYK, shtypje me ngjyra Panton
Të dyja anët / Një shtypje anësore (ose të personalizuara)
Mbarimi i dekoritLustrim me shkëlqim / Matt, Veshje me njolla UV, fletë metalike argjendi / ari (vulosje e nxehtë), embossing / deboss, llakim, (ose i personalizuar)
aksesorë1.Holder futur (EVA, Blister, Karton ose Përshtatur)
2.Velvet, Saten ose pëlhura të tjera të rreshtuara, të grumbulluara (ose të personalizuara)
3.Ropes (litar najloni, litar pambuku, litar pambuku të sheshtë, litar poliester i sheshtë ose i personalizuar)
4.Vetë teli Tag (Vula Tag): plastike, metalike (ose e personalizuar)
5.Ejlet etj.
Përparësia konkurruese:

Keni nevojë për një palë të përsosur për koleksionin tuaj të monedhave? Ky Klip i Mbledhjes së Monedhave të Bankës është ai që ju kërkoni. Një përzierje e përsosur e stilit dhe e sigurisë, ju mund të siguroni të gjitha monedhat tuaja antike brenda këtij klipi monedhash elegant dhe elegant. Thelbi i dizajnit dhe prekjes së sigurisë është i dukshëm vetëm duke parë këtë produkt. Projektuar për të fituar zemrat, ju mund të varet nga besimi juaj në këtë klip monedhë të fortë për të mbajtur të sigurt monedhat tuaja të çmuara. Ne gjithashtu pranojmë personalizimin. Na tregoni specifikimet që ju po kërkoni ose ndonjë ndryshim tjetër, ne do të sigurohemi që ju të merrni pikërisht atë që ju kërkoni.

Na kontaktoni