EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Kuti rrëshqitëse

  • https://www.bampack.com/upload/product/1571125518416739.jpg
  • https://www.bampack.com/upload/product/1571125518514940.jpg
  • https://www.bampack.com/upload/product/1571125518175589.jpg
  • https://www.bampack.com/upload/product/1571125519401826.jpg
  • https://www.bampack.com/upload/product/1571125519540608.jpg

Kuti e bukur çaji luksoz për çajin e lartë

Numri Modeli: GB201905-001
Sasia minimale Rendit: 1000pcs
Details paketimit: Do kuti e paketuar në çantën individuale PP
Koha e udhëheqjes: 15ditë pas konfirmimit të pagesës
Kushtet e pagesës: Depozitë T / T 30%, kopje e banlancës 70% B / L
Aftësia furnizimit: Kapaciteti ditor është: 20,000pcs / day
Na kontaktoni

  • HYRJE E PRODUKTIT
Detajet e shpejta:

Kuti e bukur çaji luksoz për çajin e lartë
Luxury Tea gift box with drawer
Fashionable Tea gift Box

materiala: Chipboard me trashësi 2.00mm mbështjellë bordi arti C1S

Size: personalizohet

Mbarimi i dekorit:Shtypje logo

MOQ: 1000pcs

Koha e udhëheqjes: 15ditë pas konfirmimit të pagesës

Përshkrim:

Are you someone who love pampering your loved ones with the best tea leaves at occasions? If yes, you must get this beautiful luxury tea box for high end tea to woo your family and friends. Tea is always the first thing we start our day with. So, why not make every morning special by opening the luxury tea gift box with drawer and making the best tasting tea. This fashionable tea gift box is best for all occasions. Or, just present the favourite tea in this gift box without looking for an occasion to come. This is a sliding box with carrying tread at the top. It is easy to carry and manage.

A very elegant, durable and beautiful luxury tea box for high end tea. You can simply buy it for yourself. The box can be customized as well. Let us know the specifications and we will deliver you the exact size you need.

Aplikimet:

Kjo kuti paketimi rrëshqitëse e pamjes së rëndë mund të përdoret si një kuti druri paketimi e verës. Mund të përdoret gjithashtu si përdorim ruajtjeje, kuti dhuratë, kuti transporti, kuti qelqi qeramike standarde qeramike, kuti zbukurimesh për Krishtlindje, kuti për çmime të vogla në desktop, kuti Kristale dhe vajra esencialë, Qirinj aromatikë, kuti shpërndarësish, Kuti për fustane qeramike, shigjeta dasmash, shigjeta kuti, locione dhe kuti parfumesh. Kuti prej druri të lartë!

specifikimet:
Kutia e Shape Sliding Structure
Materiali (zgjedhja e letrës) Letër Kraft, Letër e zbukuruar, Letër e veshur, Letër e Zezë, Letër Arti, Letër kartoni, Arte letre, Letër e veshur me dylli, letër e veshur, bord i valëzuar
Shtypi Shtypje ofset, shtypje në ekran, shtypje dixhitale, shtypje mëndafshi, shtypje me ngjyra të plotë CMYK, shtypje me ngjyra Panton
Të dyja anët / Një shtypje anësore (ose të personalizuara)
Mbarimi i dekorit Lustrim me shkëlqim / Matt, Veshje me njolla UV, fletë metalike argjendi / ari (vulosje e nxehtë), embossing / deboss, llakim, (ose i personalizuar)
aksesorë 1.Holder futur (EVA, Blister, Karton ose Përshtatur)
2.Velvet, Saten ose pëlhura të tjera të rreshtuara, të grumbulluara (ose të personalizuara)
3.Ropes (litar najloni, litar pambuku, litar pambuku të sheshtë, litar poliester i sheshtë ose i personalizuar)
4.Vetë teli Tag (Vula Tag): plastike, metalike (ose e personalizuar)
5.Ejlet etj.
Përparësia konkurruese:

A perfect get together present wrapped inside the beautiful luxury tea box for high end tea. If you think your choice of tea is worth that extra attention, put it inside this fashionable tea gift box and make everyone envy your choice. The blend of sophistication and elegance make this tea gift box very irresistible. It is made of high-quality material which gives it a heavy look. One can easily preserve the aroma of the tea leaves by wrapping inside this gift box. It can also be customized. All you need to do is request for it and we will get it done on time.