EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Kuti letre Kraft

  • https://www.bampack.com/upload/product/1571124566194012.jpg
  • https://www.bampack.com/upload/product/1571124566758429.jpg

Kuti me ngjyra për thikë dhe pirun

Numri Modeli: KB1904-001
Sasia minimale Rendit: 1000pcs
Details paketimit: Do kuti e paketuar në çantën individuale PP
Koha e udhëheqjes: 20ditë pas konfirmimit të pagesës
Kushtet e pagesës: Depozitë T / T 30%, kopje e banlancës 70% B / L
Aftësia furnizimit: Kapaciteti ditor është: 20,000pcs / day
Na kontaktoni

  • HYRJE E PRODUKTIT
Detajet e shpejta:

Color box with Window
Colorfull packaging box
Color box with PVC window

materiala:300g coated white-top card paper

Size: personalizohet

Mbarimi i dekorit: Printim me ngjyra CMYK për shtypjen e logo
Spot UV / Laminimi me shkëlqim

MOQ: 1000pcs

Koha e udhëheqjes: 15ditë pas konfirmimit të pagesës

Përshkrim:

Dëshironi të heqni treguesin e fshehtë ndërsa mbështillni dhuratën për një të dashur? Provoni këtë kuti me dritare për të valuar dhuratën që keni zgjedhur me kaq shumë përpjekje. Kjo kuti e bukuroshe paketimi shumëngjyrësh e disponueshme në shumë ngjyra ndihmon në rritjen e bukurisë së tanishme, ndërsa përshkruan tiparet më të mira. Kutia e ngjyrave me dritare PVC është projektuar me çdo detaj të vogël në mendje dhe siguron që të merrni më të mirën për ato që keni paguar. Dizajni i bukur dhe pamja e modës janë të gjitha ato që ju nevojiten për të mbështetur me lehtësi produktet e takave ose elektronike. Thjesht hapni kutinë dhe vendoseni dhuratën brenda dhe mbyllni kapakun e sipërm. Aq lehtë sa tingëllon.

Ju gjithashtu mund të kërkoni që të rregulloni kutinë e ngjyrave me dritare. Dhe, ne do të sigurohemi që ajo të arrijë në kohë me çdo detaj që kërkove. Më e mira për çdo rast dhe arrin zemrat.

Aplikimet:

-Kuti kutie
-Kutia e frutave
-Kutia e vendosjes së dhuratave kozmetike
-Veshka qelqi
-Kutia e Difuserit
-Maketimi i paketimit të kartave
-Krah fund Shiko kutinë e qirinjve
-Kutinë e kapakut
-Kuti kuti dekor

specifikimet:
Kutia e Shape Struktura e kutive të tubave
Materiali (zgjedhja e letrës) Letër Kraft, Letër e zbukuruar, Letër e veshur, Letër e Zezë, Letër Arti, Letër kartoni, Arte letre, Letër e veshur me dylli, letër e veshur, bord i valëzuar
Shtypi Shtypje ofset, shtypje në ekran, shtypje dixhitale, shtypje mëndafshi, shtypje me ngjyra të plotë CMYK, shtypje me ngjyra Panton
Të dyja anët / Një shtypje anësore (ose të personalizuara)
Mbarimi i dekorit Lustrim me shkëlqim / Matt, Veshje me njolla UV, fletë metalike argjendi / ari (vulosje e nxehtë), embossing / deboss, llakim, (ose i personalizuar)
aksesorë 1.Holder futur (EVA, Blister, Karton ose Përshtatur)
2.Velvet, Saten ose pëlhura të tjera të rreshtuara, të grumbulluara (ose të personalizuara)
3.Ropes (litar najloni, litar pambuku, litar pambuku të sheshtë, litar poliester i sheshtë ose i personalizuar)
4.Vetë teli Tag (Vula Tag): plastike, metalike (ose e personalizuar)
5.Ejlet etj.
Përparësia konkurruese:

Are you looking to wrap your present and still want others to notice it? Let everyone peep into what you have selected to present by placing it inside the colour box with window. A nicely designed box with thoughtful attention to details, this packaging box is best to flaunt the gift you chose for the auspicious occasion. Rock the celebration and get your present surpass all others with just an extra effort of putting it inside this trendy box. You can ask for customized specifications and our team will do the best to get you what you prefer.