EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Libri i shtypjes

  • https://www.bampack.com/upload/product/1571124033892942.jpg
  • https://www.bampack.com/upload/product/1571124033779783.jpg
  • https://www.bampack.com/upload/product/1571124033224590.jpg
  • https://www.bampack.com/upload/product/1571124034737425.jpg
  • https://www.bampack.com/upload/product/1571124034238525.jpg

Clip përkujtimor i monedhës

Numri Modeli: CBIB201807-002
Sasia minimale Rendit: 10,000pcs
Details paketimit: Do kuti e paketuar në çantën individuale PP
Koha e udhëheqjes: 10ditë pas konfirmimit të pagesës
Kushtet e pagesës: Depozitë T / T 30%, kopje e banlancës 70% B / L
Aftësia furnizimit: Kapaciteti ditor është: 20,000pcs / day
Na kontaktoni

  • HYRJE E PRODUKTIT
Detajet e shpejta:

Klip monedhash përkujtimore e personalizuar
Klip i Monet i personalizuar
Shërbim shtypjeje me cilësi të lartë

materiala:Letër CCWB e veshur me balta të bardhë
Kraft Paper

Size: personalizohet

Mbarimi i dekorit: Printim me ngjyra CMYK për shtypjen e logo

MOQ: 10,000pcs

Koha e udhëheqjes: 10ditë pas konfirmimit të pagesës

Përshkrim:

Po në lidhje me dhurimin e një klipe monedhë përkujtimore të përshtatur për një të afërmin tënd që pëlqen të mbledh monedha antike dhe monedha? Sado e mahnitshme sa tingëllon, aq perfekt mund të bëhet. Klipi i parave të personalizuara me ngjyra të purpurta me printim të kuq në mbulesën e sipërme duket shumë bukur. Me shërbimet tona të shtypjes me cilësi të lartë, bëjmë klipe parash të qëndrueshme dhe elegante. Ju do të pëlqeni të ruani letrat tuaja të vlerësuara të parave brenda këtij klipi të parave dhe mund të ishte një nga dhuratat më të mira për ata që kuptojnë vlerën e këtyre pjesëve antike. Nëse njihni dikë që bën, mos mendoni, thjesht porosisni këtë klip parash dhe sillni buzëqeshje në fytyrë.
Përfundimi i surprizave brenda këtij klipi të personalizuar të Përkujtimit të Monedhave do të jetë mënyra më e mirë për t'i thënë dikujt tuaj të veçantë që ju kujdeseni për ta dhe pëlqimet e tyre. Ne do të bëjmë ndryshimet e synuara dhe do t'i dorëzojmë me kohë. Besoni ose jo, dhurimi i dikujt një dhuratë që do të përqafonin për aq kohë sa ata jetojnë është dhurata më e çmuar. Dhe, cila mund të jetë një zgjedhje më e mirë sesa Clip monedhë përkujtimore e përshtatur për ata që duan të mbledhin monedha të çmuara që janë rikthyer prej kohësh. Ne do të shtypim mesazhet më të mrekullueshme siç do të na dërgonit ose informacionin në lidhje me monedhat që ju mbani. Thjesht na tregoni se si dëshironi klipin e parave dhe ne do t'ua marrim atë saktësisht siç dëshironi. Me hapësirë ​​të madhe për personalizim, kjo shenjë e vogël dashurie do të vlerësohej shumë.

specifikimet:
Kutia e Shape Shërbimi i printimit
Materiali (zgjedhja e letrës) Letër Kraft, Letër e zbukuruar, Letër e veshur, Letër e Zezë, Letër Arti, Letër kartoni, Arte letre, Letër e veshur me dylli, letër e veshur, bord i valëzuar
Shtypi Shtypje ofset, shtypje në ekran, shtypje dixhitale, shtypje mëndafshi, shtypje me ngjyra të plotë CMYK, shtypje me ngjyra Panton
Të dyja anët / Një shtypje anësore (ose të personalizuara)
Mbarimi i dekorit Lustrim me shkëlqim / Matt, Veshje me njolla UV, fletë metalike argjendi / ari (vulosje e nxehtë), embossing / deboss, llakim, (ose i personalizuar)
aksesorë 1.Holder futur (EVA, Blister, Karton ose Përshtatur)
2.Velvet, Saten ose pëlhura të tjera të rreshtuara, të grumbulluara (ose të personalizuara)
3.Ropes (litar najloni, litar pambuku, litar pambuku të sheshtë, litar poliester i sheshtë ose i personalizuar)
4.Vetë teli Tag (Vula Tag): plastike, metalike (ose e personalizuar)
5.Ejlet etj.
Përparësia konkurruese:

Besoni ose jo, duke i dhuruar dikujt një dhuratë që ata do ta përqafonin për aq kohë sa jeta e tyre është dhurata më e çmuar. Dhe, cila mund të jetë një zgjedhje më e mirë sesa Clip monedhë përkujtimore e përshtatur për ata që duan të mbledhin monedha të çmuara që janë rikthyer prej kohësh. Ne do të shtypim mesazhet më të mrekullueshme siç do të na dërgonit ose informacionin në lidhje me monedhat që ju mbani. Thjesht na tregoni se si dëshironi klipin e parave dhe ne do t'ua marrim atë saktësisht siç dëshironi. Me hapësirë ​​të madhe për personalizim, kjo shenjë e vogël dashurie do të vlerësohej shumë.

Na kontaktoni