EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Libri i shtypjes

  • https://www.bampack.com/upload/product/1571123945420546.jpg
  • https://www.bampack.com/upload/product/1571123946659877.jpg
  • https://www.bampack.com/upload/product/1571123946853644.jpg
  • https://www.bampack.com/upload/product/1571123946976458.jpg

Klip parash i personalizuar

Numri Modeli:CBIB201807-001
Sasia minimale Rendit:10,000pcs
Details paketimit:Do kuti e paketuar në çantën individuale PP
Koha e udhëheqjes:10ditë pas konfirmimit të pagesës
Kushtet e pagesës:Depozitë T / T 30%, kopje e banlancës 70% B / L
Aftësia furnizimit:Kapaciteti ditor është: 20,000pcs / day
Na kontaktoni

  • HYRJE E PRODUKTIT
Detajet e shpejta:

Klip parash i personalizuar
Shërbimi i shtypjes së katalogut
Libri i shtypjes së Hardcover

materiala:Letër CCWB e veshur me balta të bardhë
Kraft Paper

Size: personalizohet

Mbarimi i dekorit: Printim me ngjyra CMYK për shtypjen e logo

MOQ: 10,000pcs

Koha e udhëheqjes: 10ditë pas konfirmimit të pagesës

Përshkrim:

Dëshironi të kurseni monedha nga vende të ndryshme apo ato të vjetra që nuk është më në përdorim? Pse të mos organizoni të njëjtën gjë me ndihmën e klipit të personalizuar të parave? Ose, prezantojeni atë dikujt që i pëlqen të mbledhë monedha të rralla dhe të humbura. Njerëzit me një hobi për të mbajtur monedhat e skaduara në të kaluarën, duan t'i mbajnë këto të rregulluara. Pra, njoftojini ata që të kuptoni pasionin e tyre dhe të kujdeseni për atë që duan. Shërbimi ynë për shtypjen e katalogut ju merr produktet më të mira qoftë ato të shtypjes së librave të kapur ose të klipeve të parave. Ju gjithashtu mund të paraqisni monedhat antike me informacionin e shtypur për secilën në anët e secilës faqe dhe ne do ta bëjmë të mundur.

Lërini dhuratën tuaj të flasë më ngushtë me atë të veçantë. Dorëzojuni atyre që duan dhe kurojnë këtë klip të bukur parash të personalizuara antike me monedhat e zgjedhjes suaj për ta bërë atë moment të veçantë të paharrueshëm.

specifikimet:
Kutia e ShapeShërbimi i printimit
Materiali (zgjedhja e letrës)Letër Kraft, Letër e zbukuruar, Letër e veshur, Letër e Zezë, Letër Arti, Letër kartoni, Arte letre, Letër e veshur me dylli, letër e veshur, bord i valëzuar
ShtypiShtypje ofset, shtypje në ekran, shtypje dixhitale, shtypje mëndafshi, shtypje me ngjyra të plotë CMYK, shtypje me ngjyra Panton
Të dyja anët / Një shtypje anësore (ose të personalizuara)
Mbarimi i dekoritLustrim me shkëlqim / Matt, Veshje me njolla UV, fletë metalike argjendi / ari (vulosje e nxehtë), embossing / deboss, llakim, (ose i personalizuar)
aksesorë1.Holder futur (EVA, Blister, Karton ose Përshtatur)
2.Velvet, Saten ose pëlhura të tjera të rreshtuara, të grumbulluara (ose të personalizuara)
3.Ropes (litar najloni, litar pambuku, litar pambuku të sheshtë, litar poliester i sheshtë ose i personalizuar)
4.Vetë teli Tag (Vula Tag): plastike, metalike (ose e personalizuar)
5.Ejlet etj.
Përparësia konkurruese:

Një dhuratë që është afër jetës së një personi tuaj të dashur duhet të paraqitet gjithmonë në mënyrën më të bukur. Nëse e veçanta juaj pëlqen të grumbullojë monedha, blini ato klipin e parave të personalizuara dhe e bëjnë ditën e tyre të paharrueshme. Pricemimi ynë konkurrues dhe shërbimi i shkëlqyeshëm mund t'ju sjellin dhuratat më të mrekullueshme për dikë tuaj të veçantë. Ky klip parash mund të ruajë para dhe monedha me informacionin e tyre të shtypur në anët e secilës faqe. Pra, filloni të kontrolloni se sa faqe dëshironi dhe me çfarë informacioni dëshironi të shtypen në secilën faqe. Ne do ta bëjmë atë të ndodhë dhe do t'ju dorëzojmë menjëherë.

Na kontaktoni