EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Fjongo / Asesora

  • https://www.bampack.com/upload/product/1571714002590795.jpg
  • https://www.bampack.com/upload/product/1571714003550866.jpg
  • https://www.bampack.com/upload/product/1571714003800268.jpg
  • https://www.bampack.com/upload/product/1571714006272677.jpg
  • https://www.bampack.com/upload/product/1571714006156010.jpg

Shkumë e prerë për kutinë e letrës së personalizuar

Na kontaktoni

  • HYRJE E PRODUKTIT
Detajet e shpejta:

Kutia e pastër magnetike e mbylljes
Kuti me kapak të varur
kuti magnetike boshe

materiala: Chipboard me trashësi 2.00mm mbështjellë bordi arti C1S

Size: personalizohet

Mbarimi i dekorit: Shtypje me ngjyra CMYK pajisje shtesë për shirita

MOQ: 1000pcs

Koha e udhëheqjes: 15ditë pas konfirmimit të pagesës

Përshkrim:

Kuti e mbyllur magnetike e mbylljes, një kuti e bërë me dashuri dhe përsosmëri me siguri do ta bëjë çdo festë një të paharrueshme. Kjo kuti me kapak të varur është projektuar për mbajtjen e dhuratave në stil. Plotësoni me dashuri këtë kuti magnetike të zbrazët dhe njoftoni të afërtit tuaj që kujdeseni për to. Kjo kuti është e bukur dhe duket delikate. Sidoqoftë, është e qëndrueshme të mbani dhuratat tuaja të sigurta brenda tij. Ju mund të vendosni shami, kravatë dhe harqe, rrathë dhe shumë më tepër brenda kësaj kutie elegante. Ngjyra e bardhë me logon e shtypur në të zezë nuk duket asgjë më pak se ajo mbretërore. Një dhuratë për të vajtuar dikë është ajo që e bën të plotë këtë kuti.

Kutia e qartë e mbylljes magnetike mund të personalizohet dhe ka një dizajn shumë unik. Ju duhet të shijoni lavdërimet që merrni pasi t'i keni dhuruar për miqtë dhe familjen tuaj. Duket delikate por dizajn i guximshëm, kjo kuti shënon të gjitha kutitë e duhura.

Aplikimet:

- Kuti e qirinjve

- Kuti dhuratë shalle

- Kuti krehër

- Kuti qelqi vere

- Kutia e difuzionit

- Kuti paketimi turi

- Kutia e pastër magnetike e mbylljes

- Kuti me kapak të varur

- kuti magnetike boshe

specifikimet:
Kutia e Shape Struktura bazë dhe kapaku
Materiali (zgjedhja e letrës) Kraft Paper, Fancy Paper, Coated Paper, Black Paper, Art Paper, Paperboard, Art Paper, Wax Coated Paper, Coated Paper, Corrugated board
Shtypi Shtypje ofset, shtypje në ekran, shtypje dixhitale, shtypje mëndafshi, shtypje me ngjyra të plotë CMYK, shtypje me ngjyra Panton
Të dyja anët / Një shtypje anësore (ose të personalizuara)
Mbarimi i dekorit Lustrim me shkëlqim / Matt, Veshje me njolla UV, fletë metalike argjendi / ari (vulosje e nxehtë), embossing / deboss, llakim, (ose i personalizuar)
aksesorë 1.Holder futur (EVA, Blister, Karton ose Përshtatur)
2.Velvet, Saten ose pëlhura të tjera të rreshtuara, të grumbulluara (ose të personalizuara)
3.Ropes (Nylon Rope, Cotton Rope, Flat Cotton Rope, Polyester Rope Flat Or Customized)
4.Vetë teli Tag (Vula Tag): plastike, metalike (ose e personalizuar)
5.Ejlet etj.
Përparësia konkurruese:

Krijuar me përsosmëri, kjo kuti e mbyllur magnetike e mbylljes është një kombinim i rrallë dhe unik i cilësisë dhe trendit. Kyçja magnetike siguron siguri dhe dizajni i modës e bën atë të duket mahnitëse në mesin e të gjitha paraqitjeve të tjera. Lehtë për tu hapur dhe trajtuar. Vendoseni dhuratën tuaj brenda dhe mbyllni kapakun për të dëgjuar tingullin e kyçjes. Aq lehtë sa tingëllon. Përdoreni atë për darkë romantike ose për dasma, kutia do t’i bëjë përshtypje të gjithëve me siguri. Kutia është e personalizueshme. Ju mund të kërkoni kutinë e personalizuar me ndryshime të preferuara dhe ekipi ynë do të sigurojë që ju të merrni kutinë në kohë.