EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Kutia e mbylljes së magjistikës së palosshme

  • https://www.bampack.com/upload/product/1571127217276756.jpg
  • https://www.bampack.com/upload/product/1571127217841210.jpg
  • https://www.bampack.com/upload/product/1571127217735222.jpg
  • https://www.bampack.com/upload/product/1571127218264864.jpg

Kuti e vendosur për dhurata kozmetike

Numri Modeli:FDB201802-003
Sasia minimale Rendit:1000pcs
Details paketimit:Do kuti e paketuar në çantën individuale PP
Koha e udhëheqjes:15ditë pas konfirmimit të pagesës
Kushtet e pagesës:Depozitë T / T 30%, kopje e banlancës 70% B / L
Aftësia furnizimit:Kapaciteti ditor është: 20,000pcs / day
Na kontaktoni

  • HYRJE E PRODUKTIT
Detajet e shpejta:

Shtypje CMYK me Lamination
Struktura e kutisë së palosshme
kuti paketimi shumëngjyrësh i anijeve të sheshta

materiala: Chipboard me trashësi 2.00mm mbështjellë bordi arti C1S

Size: personalizohet

Mbarimi i dekorit: Shtypje me ngjyra CMYK pajisje shtesë për shirita

MOQ: 1000pcs

Koha e udhëheqjes: 15ditë pas konfirmimit të pagesës

Përshkrim:

Krishtlindja ka të bëjë me ngjyrat dhe lumturinë dhe asgjë nuk mund të rrahë energjinë e kësaj kutie të palosshme dhurate kozmetike të përhapur në përhapjen e dashurisë këtë sezon. Lërini të dashurat tuaja të dinë që ju kujdeseni për to. Ose, ju mund ta mbani një vetë. Kjo kuti shumëngjyrëshe e paketimit të anijeve vlen për çdo lavdërim dhe do të dukej e shkëlqyeshme në raftet e tryezës tuaj të veshjes. Shokët e tu gjithashtu do ta donin atë. Jo vetëm kozmetika brenda por edhe kutia. Kjo kuti dhuratë e rrëzueshme nuk ka hapësirë ​​për tu vendosur.

Ju mund të plotësoni markat e preferuara të produkteve kozmetike dhe t'i paraqisni para miqve tuaj. Asgjë nuk mund të jetë e çmuar se buzëqeshjet në fytyrën e të dashurit tuaj. Kjo kuti e palosshme e vendosjes së dhuratave kozmetike mund t'ju ndihmojë të veproni kështu. Lehtë për tu mbajtur dhe trajtuar. Bëni çdo moment këtë Krishtlindje një kohë të gëzuar për familjen dhe miqtë tuaj. Lërini ata të mbajnë kozmetikën e tyre së bashku në këtë kuti të modës.

Aplikimet:

- Kuti e vendosur për dhurata

- Kuti e vendosur për dhuratat e parfumeve

- Kuti e vendosur për dhuratat kozmetike

- Kuti qelqi vere

- Kuti rrobash

- Kuti fustanesh

- Kuti veshjesh

- Kutia e gjerdanit

- Kuti bizhuteri

specifikimet:
Kutia e ShapeStruktura bazë dhe kapaku
Materiali (zgjedhja e letrës)Letër Kraft, Letër e zbukuruar, Letër e veshur, Letër e Zezë, Letër Arti, Letër kartoni, Arte letre, Letër e veshur me dylli, letër e veshur, bord i valëzuar
ShtypiShtypje ofset, shtypje në ekran, shtypje dixhitale, shtypje mëndafshi, shtypje me ngjyra të plotë CMYK, shtypje me ngjyra Panton
Të dyja anët / Një shtypje anësore (ose të personalizuara)
Mbarimi i dekoritLustrim me shkëlqim / Matt, Veshje me njolla UV, fletë metalike argjendi / ari (vulosje e nxehtë), embossing / deboss, llakim, (ose i personalizuar)
aksesorë1.Holder futur (EVA, Blister, Karton ose Përshtatur)
2.Velvet, Saten ose pëlhura të tjera të rreshtuara, të grumbulluara (ose të personalizuara)
3.Ropes (litar najloni, litar pambuku, litar pambuku të sheshtë, litar poliester i sheshtë ose i personalizuar)
4.Vetë teli Tag (Vula Tag): plastike, metalike (ose e personalizuar)
5.Ejlet etj.
Përparësia konkurruese:

Kutia e vendosur për dhurata kozmetike të palosshme është e modës dhe e mrekullueshme. Ngjyrat e ndryshme të rregulluara në mënyrë të përkryer në anët e ndryshme të kutisë. Një kombinim i kuq, i zi dhe i verdhë nuk mund të rrihet kurrë. Dhe, cila mund të jetë një mënyrë më e mirë për të paraqitur produkte kozmetike sesa t'i mbështillni në një kuti që i ka të gjitha në krye. Një kuti e krijuar posaçërisht për të dhuruar kozmetikë është e vështirë për tu gjetur dhe me një dizajn kaq unik është shumë e rrallë. Karakteristika e personalizueshme ju lejon të gjeni madhësinë specifike për dhuratat tuaja. Thjesht duhet të bëjmë kërkesën dhe ne i bëjmë të gjitha. Ekipi ynë jep me kohë me specifikimin e saktë të kërkuar.

Na kontaktoni