EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Libri i shtypjes

  • https://www.bampack.com/upload/product/1571123921796585.jpg
  • https://www.bampack.com/upload/product/1571123921509248.jpg
  • https://www.bampack.com/upload/product/1571123921945406.jpg
  • https://www.bampack.com/upload/product/1571123922342806.jpg

Libri i fëmijëve të vështirë

Numri Modeli:CBIB201802-002
Sasia minimale Rendit:10,000pcs
Details paketimit:Do kuti e paketuar në çantën individuale PP
Koha e udhëheqjes:10ditë pas konfirmimit të pagesës
Kushtet e pagesës:Depozitë T / T 30%, kopje e banlancës 70% B / L
Aftësia furnizimit:Kapaciteti ditor është: 20,000pcs / day
Na kontaktoni

  • HYRJE E PRODUKTIT
Detajet e shpejta:

Libri i fëmijëve të vështirë
Shërbimi i shtypur
Libër i shtypur nga Katalogu i Cilësisë së Lartë

materiala:Letër CCWB e veshur me balta të bardhë
Kraft Paper

Size: personalizohet

Mbarimi i dekorit: Printim me ngjyra CMYK për shtypjen e logo

MOQ: 10,000pcs

Koha e udhëheqjes: 10ditë pas konfirmimit të pagesës

Përshkrim:

Duhet të shtypni librin e fëmijëve të vështirë, mos kërkoni më tej. Libri i shtypur me katalog të një cilësie të lartë me shtypjen më të qartë dhe më të mirë do t’i linte librat tuaj të duken tërheqës dhe argëtues për fëmijët. Të prodhuara nga materiale me cilësi më të mirë, librat janë të guximshëm dhe do të durojnë përdorimin e përafërt. Isshtë krijuar për të zgjatur për shumë kohë. Librat shumëngjyrësh me printime të bukura sigurisht që ruajnë interesin e fëmijëve. Prindërit do t’i pëlqejnë shumë këto libra. Gjithçka në lidhje me librat është hartuar me kujdes dhe siguron që nuk ka skaj të përafërt ose qoshe të mprehta për ruajtjen e fëmijëve të sigurt.

Pse të mos e shprehni dashurinë tuaj për fëmijët tuaj duke u dorëzuar atyre librin e fëmijëve të vështirë që kurojnë tregimet e tyre të preferuara në një? Bëni këtë ditëlindjen më të lumtur dhe ju shprehin se jeni të interesuar për interesat dhe interesat e fëmijës tuaj. Dhuroni këtë libër të shtypur me katalog të kualitetit të lartë, ngrohtë, bir, vajzë ose fëmijë që e do leximin.

specifikimet:
Kutia e ShapeShërbimi i printimit
Materiali (zgjedhja e letrës)Letër Kraft, Letër e zbukuruar, Letër e veshur, Letër e Zezë, Letër Arti, Letër kartoni, Arte letre, Letër e veshur me dylli, letër e veshur, bord i valëzuar
ShtypiShtypje ofset, shtypje në ekran, shtypje dixhitale, shtypje mëndafshi, shtypje me ngjyra të plotë CMYK, shtypje me ngjyra Panton
Të dyja anët / Një shtypje anësore (ose të personalizuara)
Mbarimi i dekoritLustrim me shkëlqim / Matt, Veshje me njolla UV, fletë metalike argjendi / ari (vulosje e nxehtë), embossing / deboss, llakim, (ose i personalizuar)
aksesorë1.Holder futur (EVA, Blister, Karton ose Përshtatur)
2.Velvet, Saten ose pëlhura të tjera të rreshtuara, të grumbulluara (ose të personalizuara)
3.Ropes (litar najloni, litar pambuku, litar pambuku të sheshtë, litar poliester i sheshtë ose i personalizuar)
4.Vetë teli Tag (Vula Tag): plastike, metalike (ose e personalizuar)
5.Ejlet etj.
Përparësia konkurruese:

Ne përdorim më të mirët në shërbimet e shtypura në klasë për të siguruar që të merrni librin e fëmijëve të ngurtë të cilësisë më të mirë. Ekipi ynë punon shumë për të marrë librin e shtypur të katalogut me cilësi të lartë, sipas specifikimeve tuaja. Dizajni i modës dhe cilësia e shkëlqyeshme i bëjnë librat tanë të shtypur më të mirët në industri. Ne kujdesemi për gjithçka dhe sigurojmë që fëmijët të jenë të sigurt gjatë trajtimit të librave. Peshë e fortë akoma e lehtë për t'i ndihmuar fëmijët të aksesojnë faqet me lehtësi. Cila do të ishte një mënyrë më e mirë për të habitur fëmijët tuaj me një dashuri për të lexuar sesa t'u paraqisni atyre librin më të adhurueshëm dhe të personalizuar të fëmijëve të vështirë.

Na kontaktoni