EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Kuti rrëshqitëse

  • https://www.bampack.com/upload/product/1571125462937916.jpg
  • https://www.bampack.com/upload/product/1571125463629408.jpg
  • https://www.bampack.com/upload/product/1571125463593887.jpg

Kuti paketimi rrëshqitëse për pamjen e rëndë

Numri Modeli:CB1904-002
Sasia minimale Rendit:1000pcs
Details paketimit:Do kuti e paketuar në çantën individuale PP
Koha e udhëheqjes:15ditë pas konfirmimit të pagesës
Kushtet e pagesës:Depozitë T / T 30%, kopje e banlancës 70% B / L
Aftësia furnizimit:Kapaciteti ditor është: 20,000pcs / day
Na kontaktoni

  • HYRJE E PRODUKTIT
Detajet e shpejta:

Kuti paketimi rrëshqitëse për pamjen e rëndë
Kuti letre rrëshqitëse e dizajnit të personalizuar
Kutia e sirtarit

materiala: Chipboard me trashësi 2.00mm mbështjellë bordi arti C1S

Size: personalizohet

Mbarimi i dekorit: Shtypje logo

MOQ: 1000pcs

Koha e udhëheqjes: 15ditë pas konfirmimit të pagesës

Përshkrim:

A e dini se kutia e paketimit të pamjeve të rënda është gjithmonë në trend dhe do të mbetet përgjithmonë? Nëse keni vërejtur rreth e rrotull, shumica e produkteve të brishta dhe delikate janë mbështjellë brenda kutive rrëshqitëse, pasi ato janë të sigurta dhe shumë të sigurta për t'u transportuar. Nëse mendoni se produkti juaj ose i tanishmi ka nevojë për kujdes shtesë për sigurinë, mos kërkoni më tej. Kjo kuti letre rrëshqitëse e dizajnuar është shumë elegante dhe një pamje për sytë. Dizajnuar në ngjyrën e bardhë me printime shumëngjyrësh e bëjnë këtë kuti të duket e adhurueshme. Mund ta përdorni për shumë paketim. Për shembull, një telefon celular, portofol, rripa dhe shumë më tepër. Ju madje mund të vendosni shishe parfume brenda.

Për shkak të cilësisë së lartë të ofruar nga kutia e paketimit të paketimit të pamjes së rëndë, është mjaft e parezistueshme. Ju duhet ta blini atë për ta njohur atë. Një kuti që mund të personalizohet sipas preferencave tuaja. Shtë më shumë sesa pazar.

Aplikimet:

Kjo kuti paketimi rrëshqitëse e pamjes së rëndë mund të përdoret si një kuti perfekte për dhuratat e markave. Mund të përdoret gjithashtu si përdorim ruajtjeje, kuti dhuratë, kuti transporti, kuti qelqi qeramike standarde qeramike, kuti zbukurimesh për Krishtlindje, kuti për çmime të vogla në desktop, kuti Kristale dhe vajra esencialë, Qirinj aromatikë, kuti shpërndarësish, Kuti për fustane qeramike, shigjeta dasmash, shigjeta kuti, locione dhe kuti parfumesh

specifikimet:
Kutia e ShapeStruktura rrëshqitëse
Materiali (zgjedhja e letrës)Letër Kraft, Letër e zbukuruar, Letër e veshur, Letër e Zezë, Letër Arti, Letër kartoni, Arte letre, Letër e veshur me dylli, letër e veshur, bord i valëzuar
ShtypiShtypje ofset, shtypje në ekran, shtypje dixhitale, shtypje mëndafshi, shtypje me ngjyra të plotë CMYK, shtypje me ngjyra Panton
Të dyja anët / Një shtypje anësore (ose të personalizuara)
Mbarimi i dekoritLustrim me shkëlqim / Matt, Veshje me njolla UV, fletë metalike argjendi / ari (vulosje e nxehtë), embossing / deboss, llakim, (ose i personalizuar)
aksesorë1.Holder futur (EVA, Blister, Karton ose Përshtatur)
2.Velvet, Saten ose pëlhura të tjera të rreshtuara, të grumbulluara (ose të personalizuara)
3.Ropes (litar najloni, litar pambuku, litar pambuku të sheshtë, litar poliester i sheshtë ose i personalizuar)
4.Vetë teli Tag (Vula Tag): plastike, metalike (ose e personalizuar)
5.Ejlet etj.
Përparësia konkurruese:

Për shkak të cilësisë së lartë të ofruar nga kutia e paketimit të paketimit të pamjes së rëndë, është mjaft e parezistueshme. Ju duhet ta blini atë për ta njohur atë. Një kuti që mund të personalizohet sipas preferencave tuaja. Shtë më shumë sesa pazar.

Një kuti paketimi rrëshqitëse e pamjes së rëndë është gjithçka që ju nevojitet nëse bëhet fjalë për sigurimin e dhuratave tuaja të brishta përpara se t'ia dhuroni atë dikujt special. Do të mahniteni nga pamjet në fytyrën e atij që merr kutinë e paketimit. Duket mbretërore dhe do të lërë të njëjtën bukuri të së tashmes brenda. Ju nuk mund ta humbisni ndryshimin për të bërë përshtypje dikujt duke i dhuruar thjesht kutitë e letrës rrëshqitëse të dizajnit të personalizuar. Një mënyrë eko-miqësore për të thënë që ju intereson.

Na kontaktoni