EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Kuti letre Kraft

  • https://www.bampack.com/upload/product/1571124422636907.jpg
  • https://www.bampack.com/upload/product/1571124422680523.jpg
  • https://www.bampack.com/upload/product/1571124422956004.jpg
  • https://www.bampack.com/upload/product/1571124423597159.jpg

Kutia e sirtarit të letrës Kraft

Numri Modeli:KB201802-003
Sasia minimale Rendit:1000pcs
Details paketimit:Do kuti e paketuar në çantën individuale PP
Koha e udhëheqjes:15ditë pas konfirmimit të pagesës
Kushtet e pagesës:Depozitë T / T 30%, kopje e banlancës 70% B / L
Aftësia furnizimit:Kapaciteti ditor është: 20,000pcs / day
Na kontaktoni

  • HYRJE E PRODUKTIT
Detajet e shpejta:

Kuti letre Kraft
Kutia e sirtarit
Kuti e thjeshtë letre me kuti kafeje

materiala: Bordi i astarëve të Virgin Kraft

Size: personalizohet

Mbarimi i dekorit:Printim me ngjyra CMYK për shtypjen e logo
Spot UV / Laminimi me shkëlqim

MOQ: 5000pcs

Koha e udhëheqjes: 10ditë pas konfirmimit të pagesës

Përshkrim:

Një kuti e bukur letre Kraft është gjithçka që ju nevojitet për ta mbështetur të tashmen tuaj me kujdes dhe dashuri. Kutia e sirtarëve të rrëshqitjes është unike dhe shumë tërheqëse. Nëse keni nevojë për një kuti elegante të ambalazhit, kjo kuti e thjeshtë letre me ngjyrë kafe është ajo që duhet të kërkoni. Cilësi e mrekullueshme dhe dizajn i kthjellët. Ju mund ta përdorni këtë kuti paketimi për të gjitha rastet. Duke qenë e thjeshtë, mund ta dekoroni më tej ashtu si ju pëlqen. Bëni atë tuajin duke shtuar personalitetin tuaj në të, përdorni shirita ose ndonjë gjë që ju bën të lumtur. Kutia është e lehtë për tu trajtuar dhe shumë e qëndrueshme. Ngjyra standarde kafe është për ata që duan modele të thjeshta në kërkim.

Kjo kuti letre Kraft mund të personalizohet gjithashtu. Ju vetëm duhet të na tregoni si e dëshironi, pjesa tjetër është mbi ne. Dizajni i thjeshtë por tërheqës është i sigurt se i ka frikë të gjithë. Paketoni ju dhuratë brenda dhe prezantojeni atë në mënyrën më të mrekullueshme për atë që ju intereson.

Aplikimet:

Kjo kuti me madhësi të përshtatur është e përsosur për:

-Cokollatë, Macaroon, Cookie
-Lulja, Lulja e rezervuar
-Mjekësia, Kujdesi Personal, kujdesi shëndetësor,
-Kozmetike, Parfum
-Shishe qelqi,
-Ato Parts, Album,
-Tea,
-Vetë, pllakë gozhde,
-Pastrues fytyre, maskë për fytyrën, përbërjen, ampula,
-Diffuser, Qiri, Qiri qelqi,
-Penil, stilolaps,
-krem torte, pica, torte,
-Sock,
-Përhapja e flokëve,
-Veshje, Watch,
-Ushqim qeni,

Zgjidhni futje të ndryshme, mund të përdorni si qëllim të ndryshëm.

specifikimet:
Kutia e ShapeStruktura e kutisë së rrotave rrëshqitëse
Materiali (zgjedhja e letrës)Letër Kraft, Letër e zbukuruar, Letër e veshur, Letër e Zezë, Letër Arti, Letër kartoni, Arte letre, Letër e veshur me dylli, letër e veshur, bord i valëzuar
ShtypiShtypje ofset, shtypje në ekran, shtypje dixhitale, shtypje mëndafshi, shtypje me ngjyra të plotë CMYK, shtypje me ngjyra Panton
Të dyja anët / Një shtypje anësore (ose të personalizuara)
Mbarimi i dekoritLustrim me shkëlqim / Matt, Veshje me njolla UV, fletë metalike argjendi / ari (vulosje e nxehtë), embossing / deboss, llakim, (ose i personalizuar)
aksesorë1.Holder futur (EVA, Blister, Karton ose Përshtatur)
2.Velvet, Saten ose pëlhura të tjera të rreshtuara, të grumbulluara (ose të personalizuara)
3.Ropes (litar najloni, litar pambuku, litar pambuku të sheshtë, litar poliester i sheshtë ose i personalizuar)
4.Vetë teli Tag (Vula Tag): plastike, metalike (ose e personalizuar)
5.Ejlet etj.
Përparësia konkurruese:

Dashuroni mënyrën e pamjes tuaj të tanishme kur jeni brenda kësaj kutie letre kraft? Ju me siguri Dizajni i mrekullueshëm dhe ngjyra tërheqëse mund ta bëjnë çdo kokë të kthehet. Kutia e paketimit është bërë nga chipboard dhe i jep një pamje të rëndë. Kutia e rrëshqitjes është e lehtë për tu menaxhuar, dhe dhurata juaj është e sigurt brenda. Nëse jeni dikush që mendon se bukuria qëndron në thjeshtësi, mos kërkoni rreth e rrotull, thjesht porosisni këtë kuti të thjeshtë letre kafe. Na tregoni madhësinë dhe specifikimet dhe ekipi ynë do t'ju kthehet me kutinë e kërkuar. Një kuti paketimi e përshtatur për t’iu përshtatur preferencave tuaja.

Na kontaktoni