EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Kuti rrëshqitëse

  • https://www.bampack.com/upload/product/1571125443305608.jpg
  • https://www.bampack.com/upload/product/1571125443417521.jpg
  • https://www.bampack.com/upload/product/1571125443604621.jpg
  • https://www.bampack.com/upload/product/1571125444609510.jpg

Kutia e sirtarit të miut me shirit

Numri Modeli: GB201802-0014
Sasia minimale Rendit: 1000pcs
Details paketimit: Do kuti e paketuar në çantën individuale PP
Koha e udhëheqjes: 15ditë pas konfirmimit të pagesës
Kushtet e pagesës: Depozitë T / T 30%, kopje e banlancës 70% B / L
Aftësia furnizimit: Kapaciteti ditor është: 20,000pcs / day
Na kontaktoni

  • HYRJE E PRODUKTIT
Detajet e shpejta:

Kutia e sirtarit të miut me shirit
Kutia e pajisjes me shkumë brenda
Kutia e sirtarit

materiala: Chipboard me trashësi 2.00mm mbështjellë bordi arti C1S

Size: personalizohet

Mbarimi i dekorit: Shtypje logo

MOQ: 1000pcs

Koha e udhëheqjes: 15ditë pas konfirmimit të pagesës

Përshkrim:

Dëshironi të gjeni prezentin më të hollë për dikë tuaj të veçantë dhe nuk dëshironi ta mbani atë sekret? Merrni këtë kuti të sirtarit të miut me shirit, i cili është i lehtë për t’u përdorur dhe ka një dritare të parë për t'ju lejuar të dhuroni dhuratën tuaj. Shirita e bashkangjitur në kokën e kutisë ndihmon në marrjen e lehtë të të tashmes dhe është shumë e thjeshtë për t’u menaxhuar. Kutia e pajisjes me shkumë brenda është gjithashtu e sigurt për produktet elektronike. Eithers është një tharëse flokësh, straightener e flokëve, energji elektrike ose ndonjë pajisje tjetër, kutia do të sigurojë sigurinë e saj. Kutia e sirtarit është mjaft e modës dhe e gjerë për të akomoduar të tashmen tuaj me lehtësi. Ngjyra e bardhë me logo në fund është dizajnuar imët për të siguruar kutinë e paketimit, një pamje elegante.
Kjo kuti sirtare e miut me shirit është krijuar në mënyrë efikase për ta bërë atë kutitë më të dëshirueshme të paketimit për pajisjet e dyqaneve. Përshtatja është gjithashtu e mundur.

Aplikimet:

Kjo kuti paketimi rrëshqitëse e pamjes së rëndë mund të përdoret si një kuti dhuratë perfekte për setin e rostiçeri. Mund të përdoret gjithashtu si përdorim ruajtjeje, kuti dhuratë, kuti transporti, kuti qelqi qeramike standarde qeramike, kuti zbukurimesh për Krishtlindje, kuti për çmime të vogla në desktop, kuti Kristale dhe vajra esencialë, Qirinj aromatikë, kuti shpërndarësish, Kuti për fustane qeramike, shigjeta dasmash, shigjeta kuti, locione dhe kuti parfumesh

specifikimet:
Kutia e Shape Struktura bazë dhe kapaku
Materiali (zgjedhja e letrës) Letër Kraft, Letër e zbukuruar, Letër e veshur, Letër e Zezë, Letër Arti, Letër kartoni, Arte letre, Letër e veshur me dylli, letër e veshur, bord i valëzuar
Shtypi Shtypje ofset, shtypje në ekran, shtypje dixhitale, shtypje mëndafshi, shtypje me ngjyra të plotë CMYK, shtypje me ngjyra Panton
Të dyja anët / Një shtypje anësore (ose të personalizuara)
Mbarimi i dekorit Lustrim me shkëlqim / Matt, Veshje me njolla UV, fletë metalike argjendi / ari (vulosje e nxehtë), embossing / deboss, llakim, (ose i personalizuar)
aksesorë 1.Holder futur (EVA, Blister, Karton ose Përshtatur)
2.Velvet, Saten ose pëlhura të tjera të rreshtuara, të grumbulluara (ose të personalizuara)
3.Ropes (litar najloni, litar pambuku, litar pambuku të sheshtë, litar poliester i sheshtë ose i personalizuar)
4.Vetë teli Tag (Vula Tag): plastike, metalike (ose e personalizuar)
5.Ejlet etj.
Përparësia konkurruese:

Kutia e sirtarit të miut me shirit ka mënyrën më të mirë për të përcaktuar bukurinë e saj. Duke përdorur tërheqjen e pajisjes brenda, kutia e bën veten të përsosur për t'u ilustruar për klientët nëse ruhet në një dyqan. Dizajni i përsosur dhe paketimi i sigurt janë vetëm disa përfitime që ofron kjo kuti paketimi. Ose dëshironi të tregoni produktet tuaja tek klientët ose dëshironi të tregoni dhuratën tuaj të mbështjellë brenda kutisë, kjo kuti paketimi është zgjidhja perfekte. Ju gjithashtu mund të kërkoni për personalizim. Ekipi ynë do të sigurojë që ju të merrni atë që keni specifikuar me kohë.

Na kontaktoni