EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Kuti letre Kraft

  • https://www.bampack.com/upload/product/1571124354116651.jpg
  • https://www.bampack.com/upload/product/1571124354934251.jpg
  • https://www.bampack.com/upload/product/1571124354225747.jpg
  • https://www.bampack.com/upload/product/1571124355909081.jpg

Kuti paketimi e thjeshtë e qirinjve

Numri Modeli:KB201807-003
Sasia minimale Rendit:1000pcs
Details paketimit:Do kuti e paketuar në çantën individuale PP
Koha e udhëheqjes:15ditë pas konfirmimit të pagesës
Kushtet e pagesës:Depozitë T / T 30%, kopje e banlancës 70% B / L
Aftësia furnizimit:Kapaciteti ditor është: 20,000pcs / day
Na kontaktoni

  • HYRJE E PRODUKTIT
Detajet e shpejta:

Kuti paketimi e thjeshtë e qirinjve
Kuti qirinjsh me dekor
Kutia e paketimit Diffuser

materiala: Letër CCWB e veshur me balta të bardhë
Kraft Paper

Size: personalizohet

Mbarimi i dekorit: Printim me ngjyra CMYK për shtypjen e logo
Laminimi i matit

MOQ: 5000pcs

Koha e udhëheqjes: 15ditë pas konfirmimit të pagesës

Përshkrim:

Dëshironi të bllokoni befasinë brenda? Paraqisni qirinjtë e bukur të mbështjellë brenda kësaj kutie të thjeshtë paketimi të qirinjve. Një mënyrë e bukur për të thënë që ju intereson. Qirinjtë aromatikë brenda kutisë së qirinjve me dekorin do t'ju lejonin të shprehni emocionet tuaja për atë që doni. Kjo kuti paketimi difuzer është krijuar për të rritur vlerën e dhuratave tuaja dhe për të shtuar disa më shumë dashuri dhe dhembshuri. Kutia e paketimit krijohet duke u kujdesur për të gjitha detajet dhe është shumë e qëndrueshme. Ju merrni marrëveshjen më të mirë për paratë që paguani. Një kuti paketimi në modë me materialin e paketimit me cilësi më të mirë, vetëm një urdhër larg.

Kjo kuti e thjeshtë e paketimit të qirinjve mund të personalizohet gjithashtu. Na tregoni se çfarë madhësie dhe specifikimi dëshironi dhe ekipi ynë do të sigurojë që ta merrni atë në kohë me çdo detaj të përfshirë gjatë modifikimit të kutisë. Mund ta dekoroni më tej me shirita ose pajisje të tjera dekorative.

Aplikimet:

Kjo kuti me madhësi të përshtatur jo vetëm për Qirinjën e Aromë
por edhe perfekt për:

-Cokollatë, Macaroon, Cookie
-Lulja, Lulja e rezervuar
-Mjekësia, Kujdesi Personal, kujdesi shëndetësor,
-Kozmetike, Parfum
-Shishe qelqi,
-Ato Parts, Album,
-Tea,
-Vetë, pllakë gozhde,
-Pastrues fytyre, maskë për fytyrën, përbërjen, ampula,
-Diffuser, Qiri, Qiri qelqi,
-Penil, stilolaps,
-krem torte, pica, torte,
-Sock,
-Përhapja e flokëve,
-Veshje, Watch,
-Ushqim qeni,

Zgjidhni futje të ndryshme, mund të përdorni si qëllim të ndryshëm.

specifikimet:
Kutia e ShapeStruktura e kutive tubulare
Materiali (zgjedhja e letrës)Letër Kraft, Letër e zbukuruar, Letër e veshur, Letër e Zezë, Letër Arti, Letër kartoni, Arte letre, Letër e veshur me dylli, letër e veshur, bord i valëzuar
ShtypiShtypje ofset, shtypje në ekran, shtypje dixhitale, shtypje mëndafshi, shtypje me ngjyra të plotë CMYK, shtypje me ngjyra Panton
Të dyja anët / Një shtypje anësore (ose të personalizuara)
Mbarimi i dekoritLustrim me shkëlqim / Matt, Veshje me njolla UV, fletë metalike argjendi / ari (vulosje e nxehtë), embossing / deboss, llakim, (ose i personalizuar)
aksesorë1.Holder futur (EVA, Blister, Karton ose Përshtatur)
2.Velvet, Saten ose pëlhura të tjera të rreshtuara, të grumbulluara (ose të personalizuara)
3.Ropes (litar najloni, litar pambuku, litar pambuku të sheshtë, litar poliester i sheshtë ose i personalizuar)
4.Vetë teli Tag (Vula Tag): plastike, metalike (ose e personalizuar)
5.Ejlet etj.
Përparësia konkurruese:

A nuk duken qirinjtë tuaj të zhveshur pa një kuti të thjeshtë paketimi të qirinjve? Ju gjithashtu duhet të ndjeni ndryshimin pasi keni kuruar qirinjtë tuaj brenda kësaj kutie të bukur paketimi. Një dizajn i thjeshtë me çdo cep të bërë me kujdes, ju merrni marrëveshjen më të mirë kur blini këtë kuti tërheqëse tërheqëse për difuzer. Dizajni i guximshëm dhe një pamje e rëndë janë të gjitha për shkak të materialeve me cilësi të lartë të përdorura për krijimin e kësaj kutie. Ju gjithashtu mund të përdorni këtë kuti paketimi për surpriza të tjera gjithashtu. Lehtë për të vendosur të tashmen. Kutia gjithashtu mund të personalizohet sipas kërkesës tuaj.

Na kontaktoni