EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Kuti letre Kraft

  • https://www.bampack.com/upload/product/1571124295964925.jpg
  • https://www.bampack.com/upload/product/1571124295896733.jpg
  • https://www.bampack.com/upload/product/1571124295172196.jpg
  • https://www.bampack.com/upload/product/1571124310494526.jpg

Kuti paketimi e thjeshtë me ndërprerës

Numri Modeli:KB201802-001
Sasia minimale Rendit:5000pcs
Details paketimit:Do kuti e paketuar në çantën individuale PP
Koha e udhëheqjes:15ditë pas konfirmimit të pagesës
Kushtet e pagesës:Depozitë T / T 30%, kopje e banlancës 70% B / L
Aftësia furnizimit:Kapaciteti ditor është: 20,000pcs / day
Na kontaktoni

  • HYRJE E PRODUKTIT
Detajet e shpejta:

Struktura e kutive tubulare
Kutia e palosshme Kraft
Kuti e thjeshtë e palosshme

materiala: Letër CCWB e veshur me balta të bardhë
Kraft Paper

Size: personalizohet

Mbarimi i dekorit: Printim me ngjyra CMYK për shtypjen e logo
Spot UV / Laminimi me shkëlqim

MOQ: 5000pcs

Koha e udhëheqjes: 10ditë pas konfirmimit të pagesës

Përshkrim:

Një kuti paketimi me strukturë tabelore tabelash për ta bërë të tashmen tuaj të duket bukur edhe nga jashtë. Kjo kuti e palosshme Kraft është e lehtë për tu menaxhuar dhe kuruar. Kuti e thjeshtë palosëse e ngjyrave të bardha që mund të përdoret për dhuratat e kuletave, orëve dhe shumë dhuratave të tjera të zgjedhjes suaj. Lehtë për tu palosur dhe pastaj rikthehet në formën origjinale. Ju gjithashtu mund ta dekoroni më tej këtë kuti me zgjedhjen tuaj të aksesorëve për t’i dhënë asaj një pamje më të personalizuar. Kjo kuti paketimi duket e rëndë dhe është e mjaftueshme për të mbajtur dhuratat tuaja të sigurta dhe të sigurta.

Struktura strukturore tabelore nuk është unike, por cilësia është. Chipboard e përdorur për të hartuar këtë kuti paketimi e bën atë të fortë dhe të qëndrueshëm. Shtë e lehtë për tu bartur së bashku. Për më tepër, kutia e paketimit mund të personalizohet sipas specifikave tuaja. Na tregoni preferencat tuaja dhe ne do ta bëjmë atë të ndodhë. Një kuti për çdo rast.

Aplikimet:

Kjo kuti e përshtatur me madhësi jo vetëm për Switch
por edhe perfekt për:

-Cokollatë, Macaroon, Cookie
-Lulja, Lulja e rezervuar
-Mjekësia, Kujdesi Personal, kujdesi shëndetësor,
-Kozmetike, Parfum
-Shishe qelqi,
-Ato Parts, Album,
-Tea,
-Vetë, pllakë gozhde,
-Pastrues fytyre, maskë për fytyrën, përbërjen, ampula,
-Diffuser, Qiri, Qiri qelqi,
-Penil, stilolaps,
-krem torte, pica, torte,
-Sock,
-Përhapja e flokëve,
-Veshje, Watch,
-Ushqim qeni,

Zgjidhni futje të ndryshme, mund të përdorni si qëllim të ndryshëm.

specifikimet:
Kutia e ShapeStruktura e kutive tubulare
Materiali (zgjedhja e letrës)Letër Kraft, Letër e zbukuruar, Letër e veshur, Letër e Zezë, Letër Arti, Letër kartoni, Arte letre, Letër e veshur me dylli, letër e veshur, bord i valëzuar
ShtypiShtypje ofset, shtypje në ekran, shtypje dixhitale, shtypje mëndafshi, shtypje me ngjyra të plotë CMYK, shtypje me ngjyra Panton
Të dyja anët / Një shtypje anësore (ose të personalizuara)
Mbarimi i dekoritLustrim me shkëlqim / Matt, Veshje me njolla UV, fletë metalike argjendi / ari (vulosje e nxehtë), embossing / deboss, llakim, (ose i personalizuar)
aksesorë1.Holder futur (EVA, Blister, Karton ose Përshtatur)
2.Velvet, Saten ose pëlhura të tjera të rreshtuara, të grumbulluara (ose të personalizuara)
3.Ropes (litar najloni, litar pambuku, litar pambuku të sheshtë, litar poliester i sheshtë ose i personalizuar)
4.Vetë teli Tag (Vula Tag): plastike, metalike (ose e personalizuar)
5.Ejlet etj.
Përparësia konkurruese:

Gati për të zbuluar kutinë më të mirë të ambalazhit të strukturave tabelore, kjo është ajo që duhet të zgjidhni. Për dallim nga shumë kuti të tjera të paketimit me të njëjtin dizajn, cilësia gjithmonë mungon. Ose këto nuk mund të qëndrojnë në peshën e së tashmes suaj ose të duken shumë të shurdhër duke e bërë të gjithë pamjen të duket tërheqëse. Sidoqoftë, kjo kuti e thjeshtë e palosshme është shumë e ndryshme dhe është bërë nga chipboard për të siguruar kutinë tuaj forcën e kërkuar. Mund ta përdorni ashtu si ju lutem. Gjithashtu, ju mund të kërkoni përshtatje duke lejuar madhësinë që ju dëshironi dhe ne do të bëjmë pjesën tjetër.

Na kontaktoni