EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Kuti rrëshqitëse

  • https://www.bampack.com/upload/product/1571125408951885.jpg
  • https://www.bampack.com/upload/product/1571125409377112.jpg
  • https://www.bampack.com/upload/product/1571125409742474.jpg
  • https://www.bampack.com/upload/product/1571125410192759.jpg

Kuti rrëshqitëse me dorezë shiriti

Numri Modeli: FB201802-0022
Sasia minimale Rendit: 1000pcs
Details paketimit: Do kuti e paketuar në çantën individuale PP
Koha e udhëheqjes: 15ditë pas konfirmimit të pagesës
Kushtet e pagesës: Depozitë T / T 30%, kopje e banlancës 70% B / L
Aftësia furnizimit: Kapaciteti ditor është: 20,000pcs / day
Na kontaktoni

  • HYRJE E PRODUKTIT
Detajet e shpejta:

Customized Printed Sliding Box
Sliding Box with Ribbon Handle
Sliding Box with paper tray

materiala: Chipboard me trashësi 2.00mm mbështjellë bordi arti C1S

Size: personalizohet

Mbarimi i dekorit:Shtypje logo

MOQ: 1000pcs

Koha e udhëheqjes: 15ditë pas konfirmimit të pagesës

Përshkrim:

If you are up for a little surprise present for someone you love, make sure you do it with perfection. Wrap your present inside the customized printed sliding box and let it bloom with love and compassion. The purple colour with printed back has an amazing effect on the looks of the entire box. Apart from looking just awesome, the sliding box with ribbon handle is easy to use and handle. The ribbon handle makes it easy to open the box and adds to its beauty as well. This sliding box with paper tray helps keep your present safe and secure. You can count on this box for keeping the gift safe inside.

The box can be customized by just allowing us to do what you need. Request for the change and our team will be on it. Best for all occasions. Just pick an excuse to surprise someone with this beautiful packaging box holding your present with caution.

Aplikimet:

Kjo kuti paketimi rrëshqitëse e pamjes së rëndë mund të përdoret si një kuti dhuratë perfekte për setin e rostiçeri. Mund të përdoret gjithashtu si përdorim ruajtjeje, kuti dhuratë, kuti transporti, kuti qelqi qeramike standarde qeramike, kuti zbukurimesh për Krishtlindje, kuti për çmime të vogla në desktop, kuti Kristale dhe vajra esencialë, Qirinj aromatikë, kuti shpërndarësish, Kuti për fustane qeramike, shigjeta dasmash, shigjeta kuti, locione dhe kuti parfumesh

specifikimet:
Kutia e Shape Struktura e kutisë rrëshqitëse
Materiali (zgjedhja e letrës) Letër Kraft, Letër e zbukuruar, Letër e veshur, Letër e Zezë, Letër Arti, Letër kartoni, Arte letre, Letër e veshur me dylli, letër e veshur, bord i valëzuar
Shtypi Shtypje ofset, shtypje në ekran, shtypje dixhitale, shtypje mëndafshi, shtypje me ngjyra të plotë CMYK, shtypje me ngjyra Panton
Të dyja anët / Një shtypje anësore (ose të personalizuara)
Mbarimi i dekorit Lustrim me shkëlqim / Matt, Veshje me njolla UV, fletë metalike argjendi / ari (vulosje e nxehtë), embossing / deboss, llakim, (ose i personalizuar)
aksesorë 1.Holder futur (EVA, Blister, Karton ose Përshtatur)
2.Velvet, Saten ose pëlhura të tjera të rreshtuara, të grumbulluara (ose të personalizuara)
3.Ropes (litar najloni, litar pambuku, litar pambuku të sheshtë, litar poliester i sheshtë ose i personalizuar)
4.Vetë teli Tag (Vula Tag): plastike, metalike (ose e personalizuar)
5.Ejlet etj.
Përparësia konkurruese:

Are you hungry for finding something special to impress someone? If yes, forget about the usual gift that you buy and concentrate on this amazing customized printed sliding box. Your present will look special if wrapped inside this sliding box with ribbon handle. You can place any present inside even those with fragile bottle packaging. The paper tray inside this packaging box helps keep the items secured. Moreover, you can ask for customization of the logo and size specifications. Our team will ensure that you receive it on time. Give a fresh look to your presents and wrap them inside this beautiful box.