EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Kuti rrëshqitëse

  • https://www.bampack.com/upload/product/1571125384865332.jpg
  • https://www.bampack.com/upload/product/1571125384179044.jpg

Kuti rrëshqitëse e kozmetikës së madhe

Numri Modeli:CB1904-001
Sasia minimale Rendit:1000pcs
Details paketimit:Do kuti e paketuar në çantën individuale PP
Koha e udhëheqjes:15ditë pas konfirmimit të pagesës
Kushtet e pagesës:Depozitë T / T 30%, kopje e banlancës 70% B / L
Aftësia furnizimit:Kapaciteti ditor është: 20,000pcs / day
Na kontaktoni

  • HYRJE E PRODUKTIT
Detajet e shpejta:

Kuti rrëshqitëse e kozmetikës së madhe
Kuti anësore me dorezë shiriti
Kuti dhurate për vendosjen kozmetike

materiala: Chipboard me trashësi 2.00mm mbështjellë bordi arti C1S

Size: personalizohet

Mbarimi i dekorit: Shtypje logo

MOQ: 1000pcs

Koha e udhëheqjes: 15ditë pas konfirmimit të pagesës

Përshkrim:

Të dhurosh dikë produktet e tyre të preferuara kozmetike nuk është e mjaftueshme nëse nuk keni një kuti të duhur ambalazhi për t’i mbështjellur të gjitha. Kjo kuti rrëshqitëse e vendosur për kozmetikë është një përgjigje e plotë për të gjitha ato konfuzione dhe për t'ju siguruar zgjidhjen e duhur për paketimin e dhuratave tuaja së bashku në një kuti. Kjo kuti rrëshqitëse me dorezë shiriti është e adhurueshme dhe ka pamje qetësuese shumëngjyrëshe. Dhuroni këtë kuti dhuratë të vendosur kozmetike për ata për të cilët kujdeseni dhe shprehni dashurinë tuaj për ta përmes gjesteve të thjeshta. Një surprizë e pashmangshme për ata që marrin kutinë. Futja brenda ndihmon në ruajtjen e produkteve të sigurta. Mund ta përdorni edhe për produktet e brishta.

Nuk është se pjesa e jashtme e kutisë së madhe të rrëshqitjes së kozmetikës është e bukur, por edhe brenda duket bukur. Mirë për të gjitha rastet. Nga ditëlindjet në dasma, kjo kuti mund të dhurohet në çdo kohë dhe kudo. Mund të kërkoni gjithashtu për personalizim.

Aplikimet:

Kjo kuti paketimi rrëshqitëse e pamjes së rëndë mund të përdoret si një kuti perfekte për dhuratat e markave. Mund të përdoret gjithashtu si përdorim ruajtjeje, kuti dhuratë, kuti transporti, kuti qelqi qeramike standarde qeramike, kuti zbukurimesh për Krishtlindje, kuti për çmime të vogla në desktop, kuti Kristale dhe vajra esencialë, Qirinj aromatikë, kuti shpërndarësish, Kuti për fustane qeramike, shigjeta dasmash, shigjeta kuti, locione dhe kuti parfumesh

specifikimet:
Kutia e ShapeStruktura e kutisë rrëshqitëse
Materiali (zgjedhja e letrës)Letër Kraft, Letër e zbukuruar, Letër e veshur, Letër e Zezë, Letër Arti, Letër kartoni, Arte letre, Letër e veshur me dylli, letër e veshur, bord i valëzuar
ShtypiShtypje ofset, shtypje në ekran, shtypje dixhitale, shtypje mëndafshi, shtypje me ngjyra të plotë CMYK, shtypje me ngjyra Panton
Të dyja anët / Një shtypje anësore (ose të personalizuara)
Mbarimi i dekoritLustrim me shkëlqim / Matt, Veshje me njolla UV, fletë metalike argjendi / ari (vulosje e nxehtë), embossing / deboss, llakim, (ose i personalizuar)
aksesorë1.Holder futur (EVA, Blister, Karton ose Përshtatur)
2.Velvet, Saten ose pëlhura të tjera të rreshtuara, të grumbulluara (ose të personalizuara)
3.Ropes (litar najloni, litar pambuku, litar pambuku të sheshtë, litar poliester i sheshtë ose i personalizuar)
4.Vetë teli Tag (Vula Tag): plastike, metalike (ose e personalizuar)
5.Ejlet etj.
Përparësia konkurruese:

Bëni këtë kuti të rrëshqitshme të setit të kozmetikës tuajin dhe befasoni veten me dhuratën më të mirë që do ta adhuronit gjithmonë. Ose, porosisni kutinë e dhuratave të vendosura kozmetike për dikë që e doni dhe kujdeseni. Kjo kuti është në modë dhe e sigurt për të gjitha shishet e brishta dhe produktet e mbajtura brenda. Pasi të mbështillet siç duhet, nuk keni nevojë të shqetësoheni për asgjë, kutia do të kujdeset për të. Kutia është gjithashtu e personalizueshme. Ju mund të kërkoni për specifikimet dhe ekipi ynë do të bëjë ndryshimet e specifikuara. Ne përqëndrohemi të bëjmë çdo kuti të qëndrueshme dhe elegante në të njëjtën kohë dhe kjo nuk është më ndryshe.

Na kontaktoni