EN
Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Kuti letre Kraft

  • https://www.bampack.com/upload/product/1571124207560116.jpg
  • https://www.bampack.com/upload/product/1571124208358633.jpg
  • https://www.bampack.com/upload/product/1571124208125655.jpg
  • https://www.bampack.com/upload/product/1571124208852543.jpg

Kutia e paketimit të produkteve të dhëmbëve

Numri Modeli:KB201802-004
Sasia minimale Rendit:5000pcs
Details paketimit:Do kuti e paketuar në çantën individuale PP
Koha e udhëheqjes:15ditë pas konfirmimit të pagesës
Kushtet e pagesës:Depozitë T / T 30%, kopje e banlancës 70% B / L
Aftësia furnizimit:Kapaciteti ditor është: 20,000pcs / day
Na kontaktoni

  • HYRJE E PRODUKTIT
Detajet e shpejta:

Kutia e paketave të produkteve të dhëmbëve
kuti produkti me madhësi të personalizuar
Paketat e telefonave celularë

materiala: Chipboard me trashësi 2.00mm me letër C1s

Size: personalizohet

Mbarimi i dekorit: Printim me ngjyra CMYK për shtypjen e logo
Spot UV / Laminimi me shkëlqim

MOQ: 5000pcs

Koha e udhëheqjes: 15ditë pas konfirmimit të pagesës

Përshkrim:

A është e vështirë për ta bërë të tashmen tuaj të thjeshtë të duket jashtëzakonisht e zakonshme? Jo më. Vishni dhuratat tuaja të zakonshme brenda kësaj kutie të paketave të produkteve të dhëmbëve dhe bëni që ato të duken asgjë më pak se të mrekullueshme. Krijuar në kombinim të bardhë dhe të zi, kjo kuti produkti me madhësi të përshtatur është shumë elegant, por pasqyron modelet më standarde. Kjo kuti paketimi bazë dhe kapak mund të përdoret për të mbështjellur produktet dentare, parfumet, telefonat mobil dhe shumë produkte të tjera. Bëni çdo rast të veçantë duke i mbështjellur dhuratat tuaja brenda kësaj kutie të bukur paketimi. Ju mund ta menaxhoni me lehtësi dhe ta përgatisni për vendosjen e dhuratave tuaja. Dizajni i gjerë mund të strehojë dhuratat lehtësisht pa i prishur ato.

Kjo kuti paketash e produkteve të dhëmbëve është shumë e qëndrueshme dhe e bërë nga chipboard që u ofron klientëve cilësi shumë të shkëlqyeshme dhe pamje të rëndë. Kutia e paketimit është e personalizueshme. Nga logoja e jashtme deri në madhësinë e kutisë, thjesht ju duhet të vendosni kërkesën dhe ne do të kujdesemi për pjesën tjetër.

Aplikimet:

Kjo kuti e përshtatur me madhësi jo vetëm për produktet industriale,
por edhe perfekt për:

-Cokollatë, Macaroon, Cookie
-Lulja, Lulja e rezervuar
-Mjekësia, Kujdesi Personal, kujdesi shëndetësor,
-Kozmetike, Parfum
-Shishe qelqi,
-Ato Parts, Album,
-Tea,
-Vetë, pllakë gozhde,
-Pastrues fytyre, maskë për fytyrën, përbërjen, ampula,
-Diffuser, Qiri, Qiri qelqi,
-Penil, stilolaps,
-krem torte, pica, torte,
-Sock,
-Përhapja e flokëve,
-Veshje, Watch,
-Ushqim qeni,

Zgjidhni futje të ndryshme, mund të përdorni si qëllim të ndryshëm.

specifikimet:
Kutia e ShapeStruktura bazë dhe kapaku i kutive
Materiali (zgjedhja e letrës)Letër Kraft, Letër e zbukuruar, Letër e veshur, Letër e Zezë, Letër Arti, Letër kartoni, Arte letre, Letër e veshur me dylli, letër e veshur, bord i valëzuar
ShtypiShtypje ofset, shtypje në ekran, shtypje dixhitale, shtypje mëndafshi, shtypje me ngjyra të plotë CMYK, shtypje me ngjyra Panton
Të dyja anët / Një shtypje anësore (ose të personalizuara)
Mbarimi i dekoritLustrim me shkëlqim / Matt, Veshje me njolla UV, fletë metalike argjendi / ari (vulosje e nxehtë), embossing / deboss, llakim, (ose i personalizuar)
aksesorë1.Holder futur (EVA, Blister, Karton ose Përshtatur)
2.Velvet, Saten ose pëlhura të tjera të rreshtuara, të grumbulluara (ose të personalizuara)
3.Ropes (litar najloni, litar pambuku, litar pambuku të sheshtë, litar poliester i sheshtë ose i personalizuar)
4.Vetë teli Tag (Vula Tag): plastike, metalike (ose e personalizuar)
5.Ejlet etj.
Përparësia konkurruese:

Një kuti e bukur e produkteve të dhëmbëve për të gjithë ata që kërkojnë të rritin vlerën e shumëfishave të dhuratave të tyre. Një dizajn bukuroshe i krijuar me ngjyra qetësuese që i përshtaten çdo rasti. Nga një drekë e rregullt në një darkë romantike me qirinj, mund të prisni që kjo kuti paketimi të bëjë çdo moment të paharrueshëm. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të vendosni të tashmen brenda dhe të mbuloni kutinë. Nuk ka nevojë për dekorime të mëtejshme. Kapaku është i shtypur dhe i bukur duke e bërë atë një paketë të plotë. Edhe pse ju mund të kërkoni për personalizime. Dhe, ne do të dorëzojmë madhësinë që ju kërkuat në asnjë kohë.

Na kontaktoni